Oplavus Telekom İletişim

Firma Profili

Oplavus Teknoloji, STH kapsamında ürün ve hizmetler sunmak amacı ile 1 Ocak 2011 tarihinde kurulma kararı almıştır. %100 yerli sermaye olup herhangi bir uluslararası ortağı bulunmamaktadır. STH kapsamında SMS ve SES hizmetleri sunmak üzere kendi altyapısını kuran şirketimiz, coğrafi konumdan bağımsız numara tahsisi yapmakta ve bu numalar üzerinden yurtiçi ve yurtdışı sesli görüşmeler yapabileceğiniz yeni nesil bir telefon hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

 

Oplavus Teknoloji, telekom hizmeterini pazarlarken Oplavus Telekom adı ile anılmaktadır. Oplavus, ürünlerinde ve hizmetlerinde kullanmak üzere iki ayrı isim ve logo tescili bulunmaktadır. Logo ve ismimiz izinsiz kullanılamaz.

 

Oplavus Teknoloji, 2011 senesinden bu yana Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir Sabit Telefon Hizmetleri İşlemecisidir. Kurumun ilgili daireleri tarafından denetlenmektedir.  

 

Erol Mercan
Genel Müdür
Oplavus Teknoloji Telekomünikasyon


Ses Hizmetleri

Sms Servisi

Haber Listesi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki formu sms listemizden çıkmak için kullanabilirsiniz.

Referanslar

Bazı Referanslarımız
      
 

 

OPLAVUS Teknoloji Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tarafından Yetkilendirilmiş STH İşletmecisidir. BTK tarafından yetkilendirilmiş ve denetlenmekte olan bir STH ve İSS İşletmecisidir.