Oplavus Telekom İletişim

Şirket Gündemi

Bölgesel Acentelik Başvurunuzu Yaptınız mı?

En az 5 senelik bilgisayar ya da internet şirketi iseniz, telekom sektöründe açılım yapmak ve yeni ürün ve hizmetler pazarlamak istiyorsanız info@oplavus.net adresine ACENTELİK BAŞVURUSU konu başlığı ile şirket bilgilerinizi ve en önemlisi de konumuzu ayrıntılı olarak belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Oplavus Telekom Genel Merkezi, bulunduğunuz bölgedeki acentelik durumu ile ilgili bir önçalışma yaparak olumlu ya da olumsuz size 24 saat içinde sonuç bildirimi gerçekleştirecektir.

 

Çözüm Ortaklıkları Verilmeye Başlandı

Teknik altyapı güncellemeleri nedeniyle askıya alınan çözüm ortaklığı sistemi 1 Ocak 2013 itibari ile hizmete başlamıştır. Çözüm ortaklarımız, Oplavus Telekom tarafından geliştirilmiş online hakediş sistemi ile her türlü satış anı ve satış sonrası desteği Oplavus Telekom Genel Merkezi'nden tedarik ediyorlar. Böylece siz sadece müşterilerinize SES ya da SMS hizmetini katma değerli ürünleriniz ile beraber sunabiliyor, faturalandırma, teknik destek gibi konuları Oplavus Telekom sizin için üstleniyor. Üstelik hakediş sistemi ile tümleşik sistemler üzerinden müşterilerinizin kullandığı hizmetlere ait hakediş bedelleriniz aylık olarak belirttiğiniz banka hesap numaralarına düzenli bir şekilde aktarılıyor.

 

Ege Bölgesi Yetkili Acenteliği

Master Bilişim, 12 Aralık 2012 tarihi iibari ile Ege Bölgesinde Oplavus Telekom'u Yetkili Acente statüsü ile temsil yetkisi kazanmıştır. Oplavus Telekom ile Master Bilişim arasında imzalanan protokole istinaden yetki belgesini ibraz etmek suretiyle her türlü teklifi sunabilir ve bu tekliflere istinaden sözleşmeler imzalayabilirsiniz.

 

Akdeniz Bölgesi Yetkili Acenteliği

AyfaNet Bilgisayar, 12 Aralık 2012 tarihi iibari ile Ege Bölgesinde Oplavus Telekom'u Yetkili Acente statüsü ile temsil yetkisi kazanmıştır. Oplavus Telekom ile AyfaNet Bilgisayar arasında imzalanan protokole istinaden yetki belgesini ibraz etmek suretiyle her türlü teklifi sunabilir ve bu tekliflere istinaden sözleşmeler imzalayabilirsiniz.

 

Acentelik Dönemi Başladı

Bölgesel Acentelikler, coğrafi şartlar gereği daha esnek hareket alanı ve sıcak pazarlama yeteneği olan ekipleri önettikleri için Oplavus Telekom Genel Merkezi ile gerçekleştireceğiniz görüşmelerden daha kısa sürede teklif alabilir; sözleşme imzalayabilirsiniz. Sunulan teklifler ve imzalana sözleşmeler Oplavus Telekom web sitesinden dijital olarak imzalanmaktadır. Dolayısıyla acenteleerimizin verdiği taahhütlere %100 güvenebilirsiniz.

 

Ses Hizmetleri

Sms Servisi

Haber Listesi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki formu sms listemizden çıkmak için kullanabilirsiniz.

Referanslar

Bazı Referanslarımız
      
 

 

OPLAVUS Teknoloji Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tarafından Yetkilendirilmiş STH İşletmecisidir. BTK tarafından yetkilendirilmiş ve denetlenmekte olan bir STH ve İSS İşletmecisidir.