Oplavus Telekom İletişim

Tarifeler


Web sitemiz sadece vergi levhası olan tüzel kişiliklere (Limited Şirketler, Şahıs Şirketler, Anonim Şirketler) ve kayıtlı dernek ve vakıflar ile kamu kurum ve kuruluşlarına (Belediyeler, Sivil Toplum Kuruluşları, Odalar ve Kooperatifler) hizmet vermektedir.

 

Kurumsal SMS Tarifemiz  Avea, Vodafone ve Turkcell operatörlerine ait mobil telefon numaralarına 459 karaktere kadar sms gönderebileceğiniz bir tarifedir. Bu tarifemizde 160 karakter sms gönderimlerinde 1 Kontör (Kredi); 306 karakterlik sms gönderimlerinde 2 kontör (kredi); 459 karakterlik gönderimlerinde 3 kontör (Kredi) ile ücretlendirilmektedir.

 

Kurumsal SMS Tarifemizde mobil telefon numaralarına gönderdiğiniz SMS'lerde karşıda firmanızın ismi, markanız, web sitenizin adresi görüntülenebilir. İsteğe bağlı olarak Oplavus Telekom tarafından sağlanan 0 850 ile başlayan coğrafi konumdan bağımsız telefon numarası da gözükecek şekilde sms gönderimlerinde gerçekleştirilebilmektedir.

Ses Hizmetleri

Sms Servisi

Haber Listesi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki formu sms listemizden çıkmak için kullanabilirsiniz.

Referanslar

Bazı Referanslarımız
      
 

 

OPLAVUS Teknoloji Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tarafından Yetkilendirilmiş STH İşletmecisidir. BTK tarafından yetkilendirilmiş ve denetlenmekte olan bir STH ve İSS İşletmecisidir.